Якість води – це якість життя!

attantion

Чим небезпечна вода з водогінної мережі?

Ризик захворювання на рак серед тих, хто п’є хлоровану воду, на 93% вище, ніж серед тих, хто п’є воду, в якій хлор відсутній. Хлор знезаражує воду, але його залишки в воді вступають в реакцію з органічними речовинами, в результаті чого утворюються хімічні сполуки, відомі як тригалометани. Наприклад, одним з таких з’єднань є хлороформ, який при високій концентрації викликає рак печінки навіть у щурів. “Хлор – найнебезпечніший вбивця нашого часу. Після того, як в 1904 році почалося хлорування води, почалася і сучасна епідемія серцевих хвороб, раку і недоумства” (Доктор Прайс, госпіталь Сагіно). Хлорована питна вода практично подвоює ризик захворювання на рак сечового міхура. З хлором пов’язані захворювання печінки, шлунка, прямої і ободової кишки, а також захворювання серця, атеросклероз, особливо артеріальний, анемія, високий тиск і алергічні реакції. Є також свідчення, що хлор здатний руйнувати білки нашого організму і надавати несприятливий вплив на шкіру і волосся. Всі ми знаємо скільки років водогінним мережам в наших містах і з точністю можна стверджувати, про те, що вода, яка дійшла до нас в будинок, не тільки містить хлор, вона ще й додатково “збагачена” різними речовинами. Наслідки від прийому водогінної води можуть бути незворотними! Зверніть увагу, на те якою водою ви вмиваєтесь, якщо ви страждаєте від постійних подразнень на шкірі, не вмивайтесь  водою з водогіну, тому що при вмиванні жорсткою водою на шкірі утворюється незмивна плівка з кальцієвої солі.

attantion

Чим небезпечна вода з машин і ларьків?

Чи знаєте ви, що за діючими санітарними нормами вода, яка продається з накопичувальних резервуарів (ларьки і магазини) має термін зберігання 24 години, а воду, яку продають з машин, повинні реалізувати протягом 6 годин!

Витяги з чинного ГСанПіН 2.2.4-171-10
Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною

3.21. Термін зберігання питної води в пунктах розливу у стаціонарних ємкостях не повинен перевищувати 24 години, а в транспортних ємностях (автоцистернах) - 6 годин. Термін зберігання питної води може бути збільшено за результатами санітарно-епідеміологічних досліджень за умов додаткового її знезараження перед розливом в тару споживача методами, які не забруднюють питну воду залишковими концентраціями реагентів.
Забороняється заповнювати питною водою ємкості із залишками питної води.
attantion

Обережно ОСМОС!

Більшість бутильованих вод на ринку мають класифікацію “вода очищена”. Адже для того, щоб почати виробництво води необхідно просто довести її показники до норми. Для питної води не важливо її походження. Головне – щоб вона відповідала санітарним нормам і правилам. До питних вод відносяться будь-які бутильовані питні води, які відповідають стандартам якості для “питних вод, розфасованих в ємності”, які пройшли крім механічної обробки, додаткові ступені очищення (дистиляція, демінералізація, пом’якшення, збагачення додатковими солями або мінеральними речовинами). Самий гарантований спосіб очищення води від шкідливих домішок – це технологія зворотнього осмосу. Колись вона була винайдена для отримання чистої води в промислових цілях і опріснення морської води. Зворотний осмос – це жорстке очищення води, коли під високим тиском вода продавлюється через пори мембрани, які пропускають тільки молекулу води, затримуючи всі домішки і корисні солі. Вода після зворотнього осмосу – “порожня”, так як при її виробництві вона очищується практично «до нуля», а потім мінералізується хімічним способом. Крім того вона не несе в собі структурної впорядкованості та біоенергетики, а її рН> 7 (За дослідженнями Інституту екології людини). За діючими санітарними нормами кожен виробник бутильованої води на етикетці повинен вказувати основні дані походження питної води, наприклад, якщо в пляшці очищена водогінна вода зворотним осмосом, то напис повинен бути такий – водогінна вода доочищена, але на жаль, така інформація буде відштовхувати покупців і тому вона відсутня або замінена на вода підготовлена ​​або вода очищена. Більшість бутильованих питних вод вітчизняного виробництва – це просто питні води,  отримані за технологією ЗВОРОТНЬОГО ОСМОСУ, мало того практично всі, так звані, дитячі води в нашій країні, виробляються також за технологією ЗВОРОТНЬОГО ОСМОСУ!

Обирайте воду правильно і будьте здорові!

Вода Ecobutel доставляється
в екологично чистій
склянній тарі
11,3 літра (3 галони)
вага з ящиком 17 кг.

Мы в соцсетях: