Вода Ecobutel

Всі ми помічали, що коли п’ємо воду безпосередньо з джерела вона набагато смачніша ніж ця ж вода, але привезена додому. Це пояснюється тим, що природні властивості води швидко руйнуються через вплив ряду факторів навколишнього середовища.

У виробництві води Ecobutel застосовуються новітні дорогі технології, які дозволяють стабілізувати природні та смакові властивості води без застосування усіляких консервантів.

Завод з виробництва води, розташований біля підніжжя Карпат, який був побудований ще за часів Австро-Угорської імперії. Вода, яку ми видобуваємо, має дуже високі якісні характеристики і тому, нашим першочерговим завданням було зберегти ці якості. Щоб вода, яка потрапила до Вас, володіла первозданними властивостями, іншими словами, щоб у Вас створювалося враження, що Ви п’єте воду безпосередньо з джерела.
Саме з цієї причини, ми задіяли особливу технологію у поєднанні зі скляною тарою, і не помилилися, що й було підтверджено дослідженнями Українського інституту екології людини під керівництвом професора Курика М.В., вода Ecobutel – це і є абсолютна якість води! (Результати досліджень 27.ХІ. – 27.ХІІ.2015 р. Завантажити PDF файл)

Вода Ecobutel доставляється
в екологично чистій
склянній тарі
11,3 літра (3 галони)
вага з ящиком 17 кг.