Як відновити здоров’я, дотримуючись правильного питного режиму.

вода екобутел

Всього два літри на день – кращий і перший спосіб для відновлення здоров’я сучасної людини! Якщо Ви займаєтеся спортом, питний режим відрізняється від загальної схеми прийому води в день. Вченими доведено, що чим повніше людина, тим менше води міститься в його організмі, як потрібно гідратуватися, щоб бути красивим зовні і всередині.

1. Основний спосіб гідратації організму.

Мета даного методу – щоденне забезпечення тканин організму необхідною кількістю води. Це повинна бути здорова звичка, яку необхідно розвивати.

ДІЯ

При регулярному вживанні достатньої кількості води, позаклітинна рідина, яка використовується для вироблення травних соків та інших фізіологічних рідин, заміщується негайно. Це означає, що ця рідина не віддаватиме свою воду крові і вона не буде згущуватися. Таким чином, клітини будуть постійно наповнені і оточені достатньою кількістю води, що є необхідною умовою збереження здоров’я.

ДОЗУВАННЯ

Необхідно випивати порційно не менше двох літрів води в день.

Для рівномірного споживання води, краще використовувати розклад. Згідно з ним необхідно випивати по склянці води через кожні дві години, об’ємом трохи більше 200 мл.  Саме стільки людина може випити за раз без відчуття дискомфорту. Загальна кількість –  9 склянок на день. Перше вживання води повинне бути натщесерце, краще якщо Ви приготуєте її з вечора, поставивши склянку перед сном поряд з  ліжком. Якщо планується прийом їжі, то випити воду потрібно до їжі за 10-15 хвилин, після їжі не пити 1,5 години, якщо їли м’ясо і 40 хвилин якщо їжа була вегетаріанською. Останнє вживання води в 21-00.

ЯК ЗА ДОПОМОГОЮ ВОДИ ВІДНОВИТИ ФУНКЦІІ ПЕЧІНКИ

Вжити 2 склянки води кімнатної температури о 6-й ранку! Повернітися на правий бік і пролежати так 30 хвилин. Можна далі заснути. ДІя методу: саме у цей час, з 6-ї до 7-ї ранку починає активно прокидатись і працювати печінка, під вагою води шлунок притисне печінку і забезпечить вихід жовчі в кишківник, звільнення жовчних проток подарує Вам відчуття легкості на цілий день, а також буде сприяти правильному травленню. Робити процедуру можна щодня

2. Гідратація і заняття спортом

Спортсмени повинні бути впевнені, що організму вистачає води до, під час і після занять спортом. Ця вода повинна компенсувати втрати рідини, неминучі при інтенсивних фізичних навантаженнях.

ДІЯ:

Перед заняттями організм повинен отримати певний обсяг води, для того, щоб запобігти втраті води в тканинах і м’язах. Однак цей обсяг не повинен перевищувати норму. Справа в тому, що здатність кишківника вбирати воду обмежена одним літром на годину. Оптимальна кількість води складає півлітра протягом години, до фізичного навантаження.

ДОЗУВАННЯ

Нічого не пийте за півгодини до початку занять. Під час фізичного навантаження пити 100-200 мл. кожні десятьп’ятнадцять хвилин. Після фізичного навантаження зважити і втрачені кг. заповнити водою за схемою кожні 15 хвилин по 200 мл. Після інтенсивного фізичного навантаження організм завжди відчуває дефіцит води, оскільки через шкіру він втрачає від 1 до 3 л. Тривалість відновлення води залежить від того, скільки води ви втратили, наприклад 3 літри втраченої води необхідно заповнювати до 4 годин.

3. Гідратація, зайва вага і краса

Незважаючи на те, що краса людини виходить зсередини, деякі процедури можуть допомогти виглядати чудово і відчувати себе на всі сто. Водні процедури зсередини дуже ефективні в боротьбі з надлишковою вагою і надають шкірі здоровий і доглянутий вигляд.

ДІЯ:

Фігура. Переїдання може залишити помітний відбиток на вашій фігурі. Однак з ним можна боротися за допомогою води. Правильний питний режим не менш 2-х літрів води в день знижує апетит і знімає гострі напади голоду. Більш того, достатня гідратація тканин стимулює ферментативну активність і, як наслідок, спалює запаси жиру.

Шкіра. Вода – невід’ємний компонент процесу регенерації тканин. Шкіра людини, що важить 60 і 70 кг., містить відповідно 9 і 11 літрів води. Дегідратація – одна з причин старіння шкіри і втрати зовнішнього вигляду. Коли шкірі не вистачає води, вона стає сухою, тьмяною і зморшкуватою, втрачає свою еластичність, пружність і колір, сальні залози закупорюються і погано виводять токсини. Постачання шкіри достатньою кількістю води допомагає запобігти згаданим проблемам і ефективно бореться з ними.

ДОЗУВАННЯ

Для боротьби із зайвою вагою випивайте від 2.5 до 3, 5 літра води в день. Необхідний обсяг води повинен визначатися виходячи і вашої ваги, чим більше вага тим більше води слід пити. Мінімальна кількість води розраховується за формулою 3% від ваги. Якщо ви важите 100 кг., То пити потрібно не менше 3-х літрів в день, розділивши на рівні кількості протягом для. см. спосіб 1.

ЯКУ ВОДУ ВИКОРИСТОВУВАТИ

Використовуйте питну воду тільки високої якості, вимагайте контрольний аналіз води у виробника, звертайте увагу на показник рН, він повинен буди в межах 7.0-8.0, загальна мінералізація, тобто кількість розчинених солей у воді не повинна бути менше 100 мг / дм3 і перевищувати 1000 мг / дм3. Ми рекомендуємо воду в скляній тарі Ecobutel, вона найкраще підійде для відновлення водного балансу організму!

Вода Ecobutel доставляється
в экологично чистій
скляній тарі
11,3 літра (3 галони)
вага з ящиком 17 кг.